Izolační skla vyrábíme přes dvacet let a jsme vybaveni automatickou linkou na jejich výrobu. Maximální vyrobitelný rozměr izolačních skel na naší lince je 3210 x 2000mm. Denně vyrobíme přes 150 izolačních skel.

Prohlášení o vlastnostech

Prohlášení o vlastnostech je dokument deklarující hodnoty vyrobeného izolačního skla. Poskytujeme jej na vyžádání a pouze přímému odběrateli. Souhrnné prohlášení o vlastnostech naleznete níže.

Details

Protihluková izolační skla

Protihluková izolační skla bývají vhodnou volbou při požadavku na odhlučnění interiéru, například u rušných silnic, či v blízkosti míst, kde je běžný zvýšený hluk. Zvýšené zvukové izolace se dosahuje dvěmi způsoby: Rozdílnou tloušťkou skleněných tabulí a silnějším distančním rámečkem Nahrazením jedné nebo obou tabulí lepeným sklem, ideálně s protihlukovou folií (označováno jako Si) Několik běžně…

Details

Dimenzování trojskel

U izolačních trojskel větších rozměrů je třeba volit silnější skla a zároveň širší distanční rámeček. Výchozí hodnota, podle které se minimální síla skel volí je součet výšky a šířky izolačního skla.

Details