Kdo jsme?

Jsme malá česká společnost K-Term s.r.o. působící od roku 2000. Sídlíme ve středočeském kraji v obci Hostomice pod Brdy nedaleko Berouna. Zabýváme se výrobou izolačních skel, řezáním a opracováním čirých, ornamentních či vrstvených skel. Po vzájemné dohodě se zákazníky provádíme i určitý sklenářský servis, zasklívání oken, dveří a výloh. Dále máme dlouholeté zkušenosti s výrobou zrcadel, vyrábíme jak zrcadla pro taneční či fitness sály tak i do domácností.

 

 Výroba izolačních skel

Izolační skla vyrábíme přes dvacet let a jsme vybaveni automatickou linkou na jejich výrobu. Maximální vyrobitelný rozměr izolačních skel na naší lince je 3210 x 2000mm. Denně vyrobíme přes 150 izolačních skel. Při výrobě izolačního skla je důležité zohlednit jeho složení i vlastnosti podle rozměru i umístění;s vhodným výběrem Vám rádi pomůžeme. Izolační sklo má dvě počáteční kategorie – dvojsklo a trojsklo. Izolační skla mohou být vyrobena i s ornamentálními skly.

 Řezání vrstených skel

Na řezání vrstvených skel jsme vybaveni moderním řezacím stolem značky HEGLA, který zajistí přesnost a rychlost řezu. Díky jeřábové manipulaci jsme schopni uříznout,
a dodat vrstvená skla o hmotnosti až 220 kg. Vrstvené sklo se skládá ze tří částí: float – folie – float. Podle potřeby bezpečnosti a velikosti skla se volí tloušťky vrstveného skla. Toto sklo se řeže speciálním postupem; poté je i možnost opracování! (vrtání; broušení, leštění i sražení hran).

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.